שורש מאקה
מאקה
ינואר 29, 2016
עוגיות הבריאות של חגית
עוגיות הבריאות של חגית
פברואר 7, 2016

שנת קוף אדום 2016

שנה סינית חדשה בפתח, שנת 2016  על פי גלגל המזלות הסיני היא שנת קוף אדום ביסוד אש

ראש השנה הסיני בשנת 2016 חל בתאריך 8 פברואר. השנה היא בסימן שנת קוף שהינה הסימן התשיעי בגלגל המזלות הסיני, מתוך מחזור של 12 חיות. כל חיה מתחברת מחזורית לחמישה יסודות ויוצרת מחזוריות של 60 שנה.

שנות קוף הקודמות היו:

  • 2004 – שנת קוף ירוק – ביסוד עץ
  • 1992 – שנת קוף כחול – ביסוד מים
  • 1980 – שנת קוף לבן – ביסוד מתכת
  • 1968 – שנת קוף צהוב ביסוד אדמה
  • 1956 – שנת קוף אדום ביסוד אש

קוף נחשב לחיה החכמה ביותר. אנשים שנולדים בשנת קוף הם אנשים חכמים וכן חוכמתם של אנשים בולטת יותר באופן כללי בשנת קוף.

שנת 2016 מחברת את חוכמתו של הקוף עם יסוד אש. זה מחבר את השובבות של הקוף וחוכמתו עם המהירות וקופצנות של האש, מתוך כך תהליכים שונים בשנת 2016 יתרחשו מהר מאד.

הקוף על פי האסטרולוגיה הסינית, מכיל בתוכו שני יסודות חזקים, מתכת ומים. יסוד המתכת של הקוף מיוצג במתכת זהב. יסוד המים של הקוף מיוצג חוכמה וסכנה, לכן בשנת הקוף ביסוד אש ישנם הרבה אירועים פיננסיים תזזיתיים, ואת הזהב קוטף מי שנוהג בהם בחוכמה. יש להתמודד עם שנת קוף בחוכמה יחד עם ניצול התכונות של הקוף, שובבות, ערמומיות וערנות. בשוק הפיננסי בשנה זו לנהוג עם כל התכונות הללו של הקוף.

המתכת של הקוף קשורה גם לרוח הנושבת במהירות, לכן הדברים בשנת קוף משתנים מהר והשנה נוספה להם האש, הרוח מלבה את האש במהירות גדולה יותר. יש לחשוב פעמיים לפני יצירת שינויים בשנה זו היות ומהירות ההתרחשויות היא גדולה מאד.
הקוף בזכות האינטליגנציה הגבוהה שלו, השנינות ויכות ההמצאה שלו פותר בעיות בקלילות.
הקוף הוא זריז, שובבושמח לעבור במהירות מנושא לנושא, היפראקטיבי. הקוף מסמל סקרנות בלתי נלאית, אנרגיה ויצירתיות. הקוף נחשב כסמל לתחבולות. הקוף הוא דעתן ודעתו משוחררת ממעצורים ורגשות אשם. הקוף בוחן את כל התיאוריות ומנסה כל דבר העולה על דעתו. הכל אפשרי לקוף. את מה שאפשרי יעשה הקוף מיד ואת מה שהוא בלתי אפשרי ייקח לו מעט יותר זמן.
הקוף הוא טקטיקן ולא כל כך אמין. שובבות הנעורים של מסתירה מתבגר שובב.

אנשים חשובים אשר נולדו בשנת קוף:

ליאונרדו דה וינצ'י, פרדריקו פליני, הרי טרומן, אלינור רוזוולט, מייק ג'אגר, לינדון ג'ונסון, בטי דייוויס, נלסון רוקפלר, צ'ארלס דיקנס, אמאדו מודליאני, דיינה רוס, מל גיבסון, אליזבט טיילור, ריצ'רד הקטן.

שנת הקוף מכניסה אל כל החיים לקצב ושטף מהירים. ישנה משמעות גדולה בשנת קוף להיווצרות מהפכות המונהגות על ידי תנועות או קבוצות בעיקר בעלות אופי פוליטי. בשנת קוף אנו מוצאים התלהבות, חוצפה וקצב מהיר של התרחשויות. שנת קוף מגבירה את התקשורת בין אנשים, חוש הומור ושנינות המסייעים לעבור זמנים קשים ומלחיצים בעזרת חסד וקלות גדולה יותר.
אנשים הלוקחים סיכונים עיסקיים מוצאים בשנה זו פתרונות בלתי שגרתיים לבעיות ישנות, התאוצה העסקית שלהם תמריא השנה להצלחה גדולה. החלטות עסקיות של השנה הזו צריכות להתבסס על עובדות ולא על רגש. שום דבר לא צריך להיות מובן מאליו הן מבחינה פוליטית, כלכלית, מקצועית, משפחתית ורגשית.

המלצות בריאותיות

אחד הדברים החשובים בשנת קוף הוא שמירה על כושר גופני. יש לחשוב מחדש על תכנית כושר, תזונה בריאה ותכנית שמירה על הבריאות. יש לכבד את הגוף במיוחד בשנה זו. תשומת הלב המיוחדת צריכה להיות חדר כושר, שחייה, יוגה, פעילות אירובית, ריקוד, אומנויות לחימה, ספורט קבוצתי, טניס וטיולים ארוכים.
שנת קוף היא זמן טוב להמצאות חדשות, אנשים מצליחים הם בעלי מוח יצירתי במיוחד כאשר התוכנית שלהם היא חכמה והיא תצליח השנה.
זו איננה שנה של אנשים משעממים, איטיים ביכולת התפיסה שלהם, אנשים אלו יהיו השנה בלחץ רב. האדם בשנת קוף מתקדם בצעדים גדולים, ממש דילוגים וקפיצות בקצב של ריצה. הזרעים שנזרעים בשנת קוף הם זרעי הצלחה במיוחד כאשר יש בהם רעיונות והמצאות ללא התעכבות על כישלונות העבר.
השנה הזו תתגמל את מי שמאמינים במאמץ אישי והתמדה על מנת להתקדם למטרה. למרות שהקוף חסר סבלנות ופזיז, יש לו המון רעיונות גאוניים בארסנל של וזה המפתח להצלחתו.

כלכלה

שנת קוף היא שנה של צמיחה כלכלית גלובלית, הרבה המצאות וחדשנות. המפתח להצלחה בשנת קוף היא חינוך. זהו הזמן לקחת קורסים משני חיים. זהו הזמן התחיל או לחזק עסק קטן. זהו הזמן שבו עסק קטן גמיש וחכם גדל ומתחזק. הכלים הם חדשנות, חשיבה יצירתית. ישנן בסביבה אנרגיות תומכות שינוי. פירוק מוסכמות ישנות, פירוק תאגידים גדולים, פירוק אימפריות ישנות ויצרת חדשנות בכל אחד מהם.
במהלך שנת קוף משתנות בעיות ומטופלות במהירות גדולה. ישנה תחרות כלכלית ונמרצת ומהירה. התחלת פרויקטים חדשים מצריכה שנה בדיקה מעמיקה של השותפים העסקיים, בדיקה מעמיקה תיצור התקדמות מהירה ובטוחה של הפרויקט. שנת קוף מבשרת תקופה כלכלית טובה במישור האישי והעולמי.

מישור גלובלי

שנת קוף 2016 ביסוד אש מבשרת מתח פוליטי חזק בכל העולם, פחות שמרנות ויותר חדשנות. אנשים וכספים עוברים ממקום למקום סביב הגלובוס במהירות גדולה. ההצלחה היא של בעלי התושייה אשר ישכילו לקרוא את המפה במהירות. ישנם שינויים חברתיים עולמיים גדולים, סגירת מעגלים ופתיחת מעגלים חדשים ומלאי חיים אשר מתעוררים.

המפתח לשנת קוף ביסוד אש 2016 הוא, אופטימיות, עליזות, שמחה ומשפחתיות, זהו עוגן החיים בשנה זו.

שנה טובה

המאמר נכתב על ידי חגית שחף, מומחית מדופלמת לרפואה סינית

Print Friendly, PDF & Email
שתף
Call Now Button