במיה ופטריות
במיה ופטריות
אפריל 15, 2016
סלט-דלעת תרד ופטריות
סלט דלעת תרד ופטריות
מאי 31, 2016
במיה ופטריות
במיה ופטריות
אפריל 15, 2016
סלט-דלעת תרד ופטריות
סלט דלעת תרד ופטריות
מאי 31, 2016

שיפור תפקוד מיני

שיפור תפקוד מיני

שיפור תפקוד מיני ופעילות מינית מספקת הם גורמים חשובים ביותר לשמירה על בריאות הגוף והנפש, ולשמירה על מערכות יחסים תקינות. תפקוד מיני תקין ומספק חשוב להעלאת הערך העצמי והביטחון העצמי. תפקוד מיני תקין מועיל לבריאות והוא גורם חשוב המשפיע  איכות חיים. מובן שתפקוד מיני תקין הוא בראש ובראשונה לצורך תהליכי רבייה, בנייה והרחבת משפחה. הון עתק מושקע בכל שנה במחקרים, בפעולות רפואיות, תרופות ועוד על מנת להגיע למצב של פוריות יכולת רבייה. הון עתק מושקע בכל שנה בשיפור תפקוד מיני בכל ההיבטים. כל השקעות העתק מעידות על החשיבות העליונה שמייחס האדם לתפקודו המיני, בראש ובראשונה על מנת להבטיח המשכיותו של המין האנושי וכמובן לאיכות החיים בהיבטים של תפקוד מיני תקין.

גורמים המשפיעים על תפקוד מיני

בשלבי התפתחות מינית ראשונה בגיל הנעורים המוקדם עם הופעת סממנים גופניים המעידים על התפתחות מינית אצל בנות ובנים הם מלווים גם כן בתהליכים נפשיים ורגשיים העלולים להשפיע לרעה על מצב נפשי ותפקוד מיני לקוי בטווח המידי והארוך, יש לזכור כי תהליכים הורמונליים בשלבי התפתחות מינית עלולים להגביר השפעות נפשיות.
בשלבי התבגרות מאוחרים יותר מתחילים להצטבר חוויות ממערכות יחסים ומקיום יחסי מין. חוויות אלו יכולות להיות בעלות ערך משמעותי, לעיצוב האישיות, הביטחון העצמי, מעמד בחברה ועוד. חוויות שליליות, חרדות מסוגים שונים, ביקורות שליליות, רתיעה, סלידה, אכזבות ואפילו לעג עלולים לגרום למחסומים רגשיים ונפשיים אשר משפיעים במישרין על יכולות התפקוד המיני מבחינה פיזית. חשוב לזכור כי אחוז לא מבוטל בשני המינים סובל מהתפתחות מינית לקויה במישור הפיזי החל ממבנה איברי מין שונה \ לקוי \ חריג, הפרעות עצביות שונות הגורמות לעודף תחושתיות (כאבים) או חוסר תחושתיות (חוסר גירוי), הפרעות הורמונליות אשר מתבטאות בעור (אקנה) בשיער (אצל נערות) והתפתחות איברי מין תלויי הורמונים. ליקויים הורמונליים יבואו לידי ביטוי בחוסר יכולת פריון אצל שני המינים. גם כאן חוויות לא מוצלחות מתורגמות למחסומים נפשיים הפוגמים ביכולות לתפקוד מיני תקין.

מוצרים שמוזכרים במאמר שעשויים לעניין אותך

חשוב לציין כי אוכלוסיות רבות מקפידות שלא לקיים יחסי מין עד לחתונה בעיקר מסיבות של דת, מנהגים, מסורות ועוד. מסיבות אלו גם כל נושא המיניות ותפקוד מיני אינן כלל נושא לשיחה, נוצרת הפרדה מוחלטת בין המינים, אין כלל חינוך מיני, נשמרת מאד הצנעה בהופעה ולבוש וכל הנושא המיניות מודחק. בעת מימוש הזוגיות וכשהבגרות המינית בשיאה נדרשים בני הזוג לקפוץ ולתפקד בעולם שאינו מוכר ואינו בטוח עבורם והלחץ הנפשי הוא גדול עוד יותר כאשר הצורך בפריון הוא ציווי

בשלבי חיים בוגרים יותר מופיעות הפרעות בתפקוד המיני מסיבות רבות, חלקן כתוצאה מזוגיות לקויה, מתח ולחץ נפשי, נסיבות משפחתיות או חברתיות ומסיבות רפואיות

בגיל המבוגר מופיעות הפרעות בתפקוד מיני כתוצאה מירידה בהורמונים, ירידה בחשק מיני ואי יכולת תפקוד מסיבות בריאותיות שונות. חוסר אנרגיה וחיוניות גם הם גורם בעל השפעה שלילית. כיום הגיל בו מופיעה חוסר יכולת תפקוד מיני עקב סיבות בריאותיות הולך ויורד בצורה מדאיגה.

שיפור תפקוד מיני לקוי

בעולם מושקעים מאמצים וממון רב לתיקון או שיפור תפקוד מיני לקוי או ירוד. מחקרים, טיפולים, תרופות, מכשור ועוד אלפי שיטות המציעות שיפור התפקוד המיני. הצלחה מרשימה היא בתחום הפריון ובו מבוצעים כיום טיפולים מדהימים שבהם מצליחים להביא ילדים לעולם גם במצבים הנראים כחסרי סיכוי ועל כך ראויים העוסקים בפעילות זו להכרה וכבוד רב.

בצד השני של הקשת נמצאים טיפולים, מוצרים ועוד שיעילותם מוטלת בספק שלא לדבר על סיכון או מצג שווא אשר נועדו לצרכים מסחריים בלבד. חשוב לבדוק היטב ולמצוא את הגורם הנכון להפרעה בתפקוד ולטפל בסיבה בדרך מקצועית ויעילה.

חשוב מאד להביא למודעות של כולנו כי לתפקוד מיני לקוי ישנן סיבות רבות בעלות השפעה מצטברת
תזונה נכונה המכילה מזון טרי ולא מעובד, תזונה המכילה חומרי בניין נכונים לתפקודי גוף תקינים, הימנעות ממזון מתועש ומעובד, הקפדה על תפריט נקי מחומרים משמרים, חומרי צבע וטעם, הפחתה למינימום של צריכת אלכוהול, הימנעות מוחלטת מעישון ומסביבה בעלת זיהום סביבתי רב. צמצום החשיפה לקרינה מכל סוג ובעיקר מקרינה מייננת. הצד הנפשי הוא בעל חשיבות רבה ויש לתת מקום וחשיבות להיבטים נפשיים ובעיקר לרדת לסיבות השורש שהביאו למצב נפשי בעייתי. מובן כי יש לקחת בחשבון את מערכות היחסים והמצב הבריאותי במישורים של תפקודים גופניים רבים המקושרים במישרין ובעקיפין לתפקוד המיני.
גורמים פיזיים עיקריים לבעיות בתפקוד מיני כגון אין אונות ( אימפוטנציה ) הם מחלות לב וכלי דם, סוכרת, אנמיה, יתר לחץ דם, עודף כולסטרול,  אלצהיימר, בלוטת ערמונית, תגובה לתרופות.
לצערנו ישנן תרופות רבות שבין תופעות הלוואי שלהן נמצאת גם ירידה בתפקוד המיני, מצבים אלו צריכים להיות מטופלים על ידי אנשי מקצוע בלבד.
נושא חשוב נוסף הוא שמירה על היגיינה ואסתטיקה ראויים לצורך שימור ושיפור המשיכה המינית ויכולת תפקוד מיני.

טיפולים לשיפור התפקוד המיני בקליניקה שלי

לאורך שנים רבות שבהן טיפלתי באלפי מטופלות ומטופלים עקב בעיות בריאותיות ונפשיות נמצאו גם לא מעט מטופלים הסובלים מתפקוד מיני לקוי. אני יכולה לציין בסיפוק רב כי אלו שאובחנו ונמצאו על ידי כמתאימים לטיפול, עברו בהצלחה רבה שינוי לטובה במצבם הבריאותי ואורח חייהם, בעזרת טיפולים משלימים בגוף ובנפש ובעזרת תוספי תזונה מעולים ובעלי השפעה רחבת טווח הם חזרו לתפקוד מיני מלא. בעיות של פוריות, חסמים נפשיים וטראומות, כאבים, חשק מיני ירוד, מחסור באנרגיה ובעיות בריאותיות רבות נפתרו ביעילות.
מטופלים אלו מדווחים על שיפור משמעותי באיכות חייהם, שיפור תפקוד מיני, חיזוק הקשר הזוגי, השבת הביטחון והערך העצמי, שיפור ניכר בתפקודי המוח השונים ובהם זיכרון ויכולת מיקוד.

המבוגר שבמטופלי סיפר "החלק החסר בחיים שלי חזר אלי, החיים שבו להיות צבעוניים וחזר לי החשק לרקוד"

הצעה טיפול מקצועי לשיפור תפקוד מיני

  • לפני שאתם פונים לטיפולים שעלולים להיות מאד יקרים, מכאיבים ומאכזבים, נא פנו אלי לפגישת ייעוץ.
  • לפני שהזוגיות מתפרקת וחיים שלמים עלולים להינזק, נא דברו איתי.
  • לפני שאתם מוותרים על חלק חשוב מהחיים ומרימים ידיים… הרימו טלפון.
    ישנה תקווה בקצה השני 03-5753877
Print Friendly, PDF & Email
שתף
שנדבר? דילוג לתוכן