האם תוספי התזונה שלך עובדים
האם תוספי התזונה שלך עובדים
דצמבר 4, 2018
גלילות אורז
גלילות אורז
ינואר 12, 2019

מאקי ברי

מאקי ברי

מאקי ברי

מאקי ברי

מאקי ברי זוכה לתואר מזון על תודות לשפע תועלות תזונתיות ובריאותיות.
מעל כל תועלת בריאותית זכו פירות מאקי ברי לתואר פירות מעיין הנעורים. תואר נכסף זה של פרי יער מופלא לתהליכי אנטי אייג'ינג, זאת תודות למרכיבים תזונתיים המוכרים ביכולת מוכחת להאט תהליכי הזדקנות, להתבגר כאשר אנו נתונים בגוף צעיר ולחיות חיים מלאים כשאנו בשיא של אנרגיה וחיוניות.
מאקי ברי מקור עשיר לנוגדי חמצון. 
נוגדי חמצון שהגוף שלנו מייצר באופן טבעי אינם מספיקים בדרך כלל. כדי לשמור על בריאות טובה ולהיאבק ברדיקלים החופשיים שגורמים נזק מתמשך ודרסטי לתאים, יש צורך לקבל נוגדי חמצון גם ממקורות חיצוניים. אחד המקורות היעילים והאיכותיים ביותר של נוגדי חמצון כיום, הוא מאקי ברי. זהו פרי יער עשיר מאוד באנתוציאנינים (נוגדי חמצון שמיוצרים על ידי הצמח להגנה מפני הקרינה האולטרה סגולית ומפני מחלות).
פירות המאקי מכיל אנתוציאנינים בערכים גבוהים במיוחד והם נחשבים חומר אנטי דלקתי רב עוצמה שיכול לעזור בהפחתת הסיכון לחלות במגוון רחב של מחלות ניווניות שנובעות מדלקות, החל ממחלות לב, דרך מחלות כלי דם ודלקות פרקים ובנוסף, מיוחסת להם היכולת לעכב התפתחות של תאי סרטן במעי הגס.
הפרי הוא גילוי חדש יחסית אשר יוצר עניין רב בשל האפקטיביות הייחודית שלו. הפרי הסגול והקטן הזה הדהים את החוקרים בעוצמה שלו והוא נבדק באופן מדעי והוכח כי הוא מועיל מאוד לשמירה על בריאות טובה לאורך זמן. זהו פרי יער הגדל בר ביערות דרום אמריקה ובעיקר בצ'ילה.

נוני פלוס

מיצוי של מאקי ברי נמצא בתוסף תזונה נוני פלוס

 

סגולותיו של מאקי ברי

נוגדי חמצון ברמה הגבוהה ביותר. המאקי ברי הוא בעל יכולות רבות, החל מנטרול רדיקלים חופשיים דרך הורדת תנגודת אינסולינית בדם, ועד פעילות אנטי דלקתית.
המאקי ברי מסייע במניעת מחלות לב. רכיב נוגד החמצון הנמצא בפרי מאקי ברי מסייע במניעת הצטברות כולסטרול בדם. המשמעות היא כי מאקי ברי מהווה מקור מצוין למניעת מחלות לב, כולל התקפי לב, שבץ, והקשחת עורקים.
אנטי דלקתי מכיל רמות גבוהות של נוגדי חמצון, דלפינידין ואנתוציאנינים המצוים בפרי יוצרים פעילות אנטי דלקתית חזקה, כך שהן עוזרות להפחית את הסיכון הכרוך במגוון רחב של מחלות ניווניות הגורמות לדלקת כגון דלקת פרקים, סוכרת, סרטן, ועוד. הואמסייע לחולי סכרת. נוגדי החמצון במיצוי מאקי ברי מתאימים מאוד גם לחולי סוכרת ומסייעים בהגברת הפרשת אינסו לין, כיוון שהפרי מכיל חומרים מעכבי אלפא גליקולידאז המסייעים בעיכוב העיכול של פחמימות, ובכך גורמים לירידה בשיעור הספיגה של גלוקוז.
מחקר עדכני מאשר כי אבקת הפרי נמצאה כתוסף מזון המסייע להפחית את הסיכון של מגוון רחב של מחלות ניווניות הכרוכות בדלקתיות.

ערכים תזונתיים

המאקי ברי הוא מקור לוויטמינים ומינרלים חיוניים,  הוא מקור מצוין לוויטמינים A ו – C, סידן, ברזל ואשלגן.  מסייע בשמירה על המשקל גוף תקין.
ממצאי מחקרים מצאו שצריכת פרי המאקי יכולה לווסת את רמות סוכר בדם, ובכך למנוע את היווצרותם של תאי שומן חדשים. ממצאי מחקרים אלו מצביעים כי הואי מסייע מאוד בשמירה על משקל גוף תקין ואיזון של קצב חילוף חומרים בגוף. פירות יער רבים מכילים רכיבים נוגדי חמצון, אך למאקי ברי יש את ערך ה- ORAC (מדד לבדיקת נטרול רדיקלים חופשיים), אנתוציאנינים, ופוליפנולים הגבוהים ביותר בהשוואה לכל פירות היער הידועים. כך לדוגמא המאקי גבוה פי 4 מהפירות האסאי, גבוה יותר מפי 3 ממנגוסטין, גבוה פי 8-10 מרימונים וגבוה פי 50 מאשר כוס יין אדום.

תכונות וסגולות נוספות של מאקי ברי

  • מחקרים רבים מצאו שצריכה קבועה של המאקי ברי גורמת לעלייה משמעותית של אינסולין בגוף, למעשה מאקי ברי הוא מזון העל שמעלה את רמות האינסולין בגוף יותר טוב מכל מזון על אחר.רמת אינסולין גבוהה בגוף מווסתת ומורידה את רמות הסוכר בדם ושומרת עליהן ברמה הבריאה, מה שמסייע לשמור על אנרגיה לכל אורך היום ומונע היווצרות תאי שומן חדשים. כתוצאה מכך, מאקי ברי הוא מזון על מוכח בשמירה על המשקל גוף תקין.
  • משביע ומדכא תיאבון, זאת מכיוון שהוא מאפשר לגוף הזנה עמוקה ושמירה על רמות אנרגיה גבוהות כך שאנו מרגישים פחות בצורך "לנשנש" במהלך היום.
  • מחזק את מערכת החיסון.
  • פועל כתכשיר אנטי אייג'ינג המעכב תהליכי הזדקנות.
  • מסייע לגוף לשמור על לחץ דם תקין.
  • מפחית את רמות ה- LDL (כולסטרול רע)
  • מסייע לניקוי הרעלים במערכת העיכול.
  • מונע התפתחות סוכרת ותחלואה היקפית הכרוכה בסיבוכי מחלת הסוכרת.
  • מגביר אנרגיה וחיוניות, מעלה יכולת ועוצמת סיבולת הגוף.
  • מנטרל אנזימים וגורמים מחוללי מחלות הגורמים לדלקות וכאבים בגוף.

על מנת ליהנות מהתכונות התזונתיות והבריאותיות של מאקי ברי, ניתן לצרוך אותם בצורה מרכזת ועוצמתית
בתוסף התזונה החדשני נוני פלוס

 

Print Friendly, PDF & Email
שתף
הויטמינים של חגית עובדים בצורה יעילה איכותיים מאוד והשרות של חגית מקצועי מאוד ואיכותי
אבי קדמי
אבי קדמי
10:47 19 Jan 21
בגלל המקצועיות.
בגלל הניסיון.
בגלל האיכות.
וגם בגלל השירות
(-:
Mikiy Porat
Mikiy Porat
18:47 12 Oct 20
איזה כיף שיש מקצוענים כמו חגית!
אני ממליץ על התוספי תזונה נבחרות שהיא מציעה .
אריק סלע
אריק סלע
19:41 13 Feb 20
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב ברפואה סינית. חשוב לי גם להגיד שהשירות שהיא נותנת הוא נפלא. 👍
Denis Tseitlin
Denis Tseitlin
15:31 18 Jan 20
לחגית יש מוצרים מעולים, ממוקדים ויעילים! - במיוחד התחברתי תוספי התזונה החכמים . https://www.hagits.com/product-category/%d7%aa%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%99-%d7%aa%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%97%d7%9b%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%99%d7%99%d7%97%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%a6%d7%9e%d7%97/
Uri Vered
Uri Vered
10:16 08 Dec 19
חגית שחף אדם נפלא, גם כמטפלת היא מצויינת אם ברפואה סינית ואם בשיטות אחרות שהיא שולטת בהן.
חגית שחף בעלת ידע עצום בכל תחומי הרפואה (גם קונבנציונלית וגם משלימה), גם הפורמולות שהיא מייצרת מאוד אפקטיביות, באופן אישי אני מסתייעת בה רבות ובזכות כך זוכה לשמירה על בריאות טובה.
אני מטופלת על ידי תמרה, וצמחי המרפא של חגית החליפו בהצלחה רבה את הטיפול הקונבנציונלי בו הייתי מטופלת, תודה רבה בהערכה רבה!
Anat Aderet
Anat Aderet
09:50 16 Oct 19
שירות נפלא. אנשים מהממים.
Barak R. Shaked
Barak R. Shaked
12:46 05 Aug 19
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב בצמחים, רפואה משלימה בכלל ורפואה סינית. כמטפלת בעצמי ברפואה משלימה אני ממליצה מאוד על הפורמולות של חגית. הבן שלי הפסיק להרטיב אחרי שנים לאחר ששום דבר לא עזר, מטופלים עם בעיות אוטואימוניות, כאבים ובעיות הורמונליות חוו שינוי משמעותי לאחר לקיחת פורמולות של חגית.
תמרה גולדמן
תמרה גולדמן
15:05 24 Apr 19
חגית מקצועית ,עניינית,הגונה.פתרה בעיות רפואיות שלא נפתרו במשך שנים! בכל עת היא עוזרת, בכל בעיה קטנה וגדולה לקטנטנים,נוער ומבוגרים- לה הפתרונות.
ממליצה בחום על חגית פורצת דרך ,יש לה ראייה רחבה ומעמיקה בתחומה.
.
אתי ברקוביץ
אתי ברקוביץ
16:22 20 Mar 19
חגית עוזרת לכלב שלנו עם חרדות קשות עם שילוב מנצח של צמחי מרפא ושמן פסיפלורה.
ממליצה בחום ובאהבה כי היא יודעת מה היא עושה.
💙🙏🏼
Netta Koren
Netta Koren
18:49 26 Nov 18
הגעתי במצב לא טוב אם מדדים מעבר לסקלה תודה רבה על העזרה וטיפול הקשוב.
בזכותך אני מרגיש הרבה יותר טוב.
Ziv Barb
Ziv Barb
15:06 06 Aug 18
js_loader
Call Now Button