פרחי באך
פרחי באך
מרץ 9, 2015
טיפול גוף נפש בשיטת המסע
טיפול גוף נפש בשיטת המסע
מרץ 9, 2015

ארומתרפיה

ארומתרפיה היא כלי טיפולי יעיל ביותר למצבים בריאותיים רבים הן במישור הפיזי והן במישור הרגשי.
טיפול בארומתרפיה עושה שימוש בשמנים אתריים טהורים ברמה טיפולית הגבוהה ביותר ומאושרים ע"י הרשויות לשאיפה, בליעה או יישומים במריחה. השפעות של שמנים ארומתרפיים היא מהירה ויעילה  ומסיבה זו הולך ומתרחב בכל העולם השימוש בשמנים ארומתרפיים.

ארומתרפיה היא מהאומנויות הטיפוליות העתיקות ביותר הקיימות. הבסיס של ארומתרפיה הוא שימוש בריח המופק מתמציות של צמחי מרפא. אומנות בה השתמשו במרבית התרבויות בעולם. בתנ"ך מוזכרים מור, לבונה, אזוב, צרי, קינמון ועוד. בחפירות ארכיאולוגיות רבות נמצאו כלים בהם אוחסנו תמציות שמנים אתריים. חלק גדול מהמומיות שהשתמרו באיכויות טובות בתרבויות רבות החל ממצריים דרך סין ועד דרום אמריקה וטופלו בתוך כדי תהליך השימור בתמציות שמנים אתריים אשר רובם נועדו לעצור תהליכים מזיקים ולשמר את המומיות לאורך דורות רבים.
כיום המדע עושה שימוש מתקדם בידע עתיק ולצורך כך נעשה שימוש המבוסס על תמציות ארומטיות ושמנים המופקים מצמחים אשר יעילותם הטיפולית נבדקה והוכחה מחקרית. לשמנים אתריים מסוגים רבים יש מבנה מולקולרי המסוגל לחדור דרך תאי העור או באמצעות נשימה לתוך מחזור הדם ולהשפיע על מערכות גוף ועל מצבים נפשיים רבים. המשמעות היא שניתן לטפל בקלות וביעילות במצבים נפשיים אשר משפיעים על מצבי חולי שונים וזאת באמצעות ארומתרפיה. היכולת המוכחת להחזיר לאדם איזון נפשי ורוגע מהווה גורם מכריע לשימוש בטכניקת טיפול זו על מנת להחזיר לאיזון מצבי חולי הנגרמים ישירות על ידי חוזר איזון ורוגע נפשי. שימוש מתמשך בארומתרפיה תעזור לנו לשמור על בריאות תקינה. תעשיית הבושם שתחילתה היא משימוש בתמציות שמנים אתריים שנועדו ליצור משיכה, תשוקה וכן רוגע ואווירה נינוחה.

מוצרים שמוזכרים במאמר שעשויים לעניין אותך

TSF פלוס

תעשיית הקוסמטיקה משתמשת רבות בשמנים אתריים כדי לקבל תוצאות איכותיות לבעיות עור מסוגים שונים אולם חשוב לזכור כי שמנים אלו נדיפים ואין אפשרות לשמר את איכותם לאורך זמן רב בתכשירים קוסמטיים. כיום הולכת ומתרחבת המודעות של אנשים ביכולתם של השמנים האתריים לסייע במגוון סיפטומים הקשורים לגוף-נפש. השימוש בשמנים אתריים נפוץ מאד באמצעות במבערים, במפזרי ריח ארומטיים, במכשירי אדים, כתוספת לשמנים וקרמים למריחה על העור.

במצבי בריאות שונים השימוש בשמנים ארומתיים נעשה אך ורק ע"י מטפל מוסמך. תחת המותג הצמחים של חגית ניתן למצוא מגוון רחב של שמנים ארומתרפיים המיוצרים מצמחים שגודלו בתנאים אורגניים מאושרים. בטיפולים הוליסטיים חגית שחף משלבת רפואה סינית, דיקור, תזונה ותוספי מזון וכן טיפול בשמנים ארומתרפיים המותאמים לצרכיו האישיים של המטופל וזאת בהתאם לאבחנה ההוליסטית המלאה שנעשתה.

חגית שחף הינה מטפלת מדופלמת ומנוסה ב רפואה סינית ובשיטות טיפוליות נוספות המבוצעות בקליניקה

למידע נוסף ולקביעת מועד לטיפול נא צרו קשר כאן

שרות לקוחות יש לך שאלה ? שרות לקוחות ישמחו לעזור לך 03-5753877

Print Friendly, PDF & Email
שתף
שנדבר? דילוג לתוכן