אי של שקט
אי של שקט
נובמבר 20, 2022
ראש השנה הסיני 2023
ראש השנה הסיני 2023
דצמבר 3, 2022
אי של שקט
אי של שקט
נובמבר 20, 2022
ראש השנה הסיני 2023
ראש השנה הסיני 2023
דצמבר 3, 2022

אנרגרין

דווקא בעונה זו של תחילת החורף, אחרי נשירת העלים של הסתיו, העצים ערומים והאדמה ממתינה לגשם על מנת לחדש את הלבלוב והצמיחה. זו עונה שבה הצבע הירוק הולך מתמעט. כל כך סמלי הוא כי דווקא בימים אלו חידשנו את מלאי המוצר אנרגרין. מנת ייצור ירוקה ורעננה של מרכיבים ירוקים.

את פיתוח המוצר עשיתי בכמה מישורים.

  • זיהוי צורך – התמקדות בצורך האנושי והבריאותי לשיפור יכולות והעצמת אנרגיה וזאת בהתבסס על מחקרים אודות מרכיבים רבים ויעילותם וכמובן בטיחות לשימוש
  • מצרפיות המרכיבים – אלו נבחרו בקפידה בנויה על פי חשיבה ומסורת רבת שנים של תורת צמחים המכוונת לספק לגוף חומרי הזנה ברמה הגבוהה ביותר יחד עם יכולת ספיגה משופרת המאפשרת יעילות במיטבה.
  • טכנולוגיות ייצור – כאן נרתמו יחדיו הטבע והידע לייצור ייחודי ומתקדם מסוגו על מנת להבטיח איכות, בטיחות ויעילות מרבית. אלו באו יחד עם בדיקות בקרב אוכלוסיות משתמשים ובקרב ספורטאים.

אנרגרין הינה פורמולה ירוקה המשלבת צמחים ירוקים, אצות, פטריות, פירות יער, שורשים, סיבים וכלורופיל. שילוב ייחודי בפורמולה ירוקה זו מכוון להעצמת ההשפעות ההדדיות בין הצמחים ושאר המרכיבים המשפרים את הספיגה והיעילות. בקרב קבוצות מדגם נצפתה עליה מרשימה ברמות המוגלובין ורמות חמצון. שיפור חמצון תאי,\ והגברת אנרגיה משמעותית בקרב ספורטאים הנתונים תחת עומסי שיא. כמו כן נצפתה עליה ברמת חיוניות בקרב כלל המשתמשים ושיפור במראה עור, שיער.

מוצרים שמוזכרים במאמר שעשויים לעניין אותך

אנרגרין היא תערובת מרכיבים ירוקים אשר נבנתה בשותפות עם הטבע מקשת נרחבת של מרכיבים ירוקים אשר כל אחד מהם הוא בעל יתרונות בריאותיות ותזונתיות.

הפיגמנטים הירוקים המצויים בתוסף תזונה אנרגרין הם בעלי מבנה כימי מיוחד העוזר לנקות מתכות כבדות מהדם ולסלק אותם החוצה מהגוף. ידוע כי מתכות כבדות כמו עופרת או כספית עלולות לגרום לנזקים במוח שם הם נוטים להצטבר וכן נזקים במערכות דרכי הנשימה, דרכי העיכול ודרכי השתן.

פיגמנטים ירוקים וכלורופיל משפרים את יכולת המעבר של מגנזיום לתאי הגוף ביעילות רבה יותר ובכך תורמים במניעת ערכי לחץ דם גבוהים, במניעת מחלות הקשורות בבריחת סידן, ועוד מחלות. פגימנטים ירוקים אלו משפרים את יכולת תאי הגוף להיות עמידים בפני זיהומים וגורמים מחוללי דלקות ומחלות זיהומיות.

פיגמנטים ירוקים וכלורופיל בצורתם הנוזלית מונעים ריח רע מהפה, זאת על ידי שיפור וחיזוק מערכת החיסון וריענון חלל הפה ודרכי הנשימה העליונים. מסיבה זו גם יצרני משחות השיניים מוסיפים כלורופיל למוצריהם.

המלצה אישית שלי לימי החורף בכל בוקר אנרגרין ליום מלא אנרגיה ובריאות

Print Friendly, PDF & Email
שתף
שנדבר? דילוג לתוכן