צמחי מרפא סיניים
צמחי מרפא סיניים
אוקטובר 24, 2013
גוף ונפש
גוף ונפש
אוקטובר 24, 2013
צמחי מרפא סיניים
צמחי מרפא סיניים
אוקטובר 24, 2013
גוף ונפש
גוף ונפש
אוקטובר 24, 2013

תוספי תזונה חכמים

תוספי תזונה חכמים

תוספי תזונה  חכמים הפכו לחלק אינטגרלי בחיי היומיום של האדם המערבי. הצורך בתוספי התזונה התעורר בגלל החסך התזונתי הרב שקיים בתזונה המתועשת. חקלאות מודרנית עושה שימושים נרחבים בדשנים ובחומרי הדברה ובתוך כך הם פוגעים באיכות המזון הכללי שאותו אנו צורכים בחיי היומיום. הקרקע הופכת למדולדלת יותר ויותר במינרלים ויסודות קורט כתוצאה מניצול יתר של הקרקע ומכך הגידולים הינם מדולדלים במרכיבים חיוניים ואנו הצרכנים מקבלים מזון דל בערכים תזונתיים חיוניים.
תעשיית המזון עושה שימוש נרחב בטכנולוגיות מזון הכוללות בין היתר חומרי טעם, צבעים, חומרי שימור וכן חומרים ליצירת מרקם רצוי של המזון שבחלקם אינם תורמים לאיכות המזון ובחלקם הופכים להיות מזיקים. כיום כמויות המלח והסוכר במזון מתועש גדולה בהרבה מהצורך הבסיסי שבתזונה. כמויות בלתי מאוזנות של מלחים וסוכרים פוגעות בבלוטות הטעם, משבשות את הבריאות. מלח הינו חומר חיוני אך כמו כל דבר המידתיות היא המפתח.

ערך תזונתי של מזון

ערכם התזונתי הירוד של מוצרי מזון בסיסיים יוצר חסך גדול בערכים תזונתיים אמיתיים כגון ויטמינים, מינרלים, יסודות קורט וחומצות אמינו. עקב כך התפתח שימוש נרחב בתוספי תזונה חכמים. תוספי תזונה חכמים הבאים למלא חסך זה.

מוצרים שמוזכרים במאמר שעשויים לעניין אותך

איכות של תוספי תזונה חכמים

בתחום תוספי תזונה קיימות איכויות שונות הנובעות מאיכויות חומרי הגלם של התוספים עצמם ומאיכויות היצור. בתחום תוספי תזונה ישנם חומרים ותוספים איכותיים וטבעיים, כמו גם תוספים מתועשים הגורעים מאיכויות המוצר ואינם מספקים את התוצאה הנדרשת.

ניסיון ומוניטין בתוספי תזונה איכותיים

במשך שנים רבות צברתי ניסיון עשיר בשימוש נכון וממוקד בתוספי תזונה ובתועלות המופקות מהם. ניסיון זה מאפשר התאמה אישית לצורך בניית תכנית והתאמה של תוספי מזון ותזונה הנכונים ומותאמים לצורך האישי כגון גיל, תפקוד, פעילות גופנית, בריאות, ומתחשבים גם בתרופות הניטלות ע"י המטופל.

תוספי תזונה ממוקדים

בחברה המודרנית, קבוצות אוכלוסיה שונות מציגות צרכים מיוחדים כגון ספורטאים הזקוקים לתוספים יעודיים המותאמים למאמצים ולעומסים הגופניים בהם הם נתונים. מתוך כך התייחסות ספציפית לצרכיהם מאפשרת להם לקבל תוספת של ויטמינים ומינרלים החיוניים לתפקודים פיזיים מאומצים.

ידע וניסיון

הידע והניסיון הביאו אותי ליצור באופן נכון את הסינרגיה בין המרכיבים אשר תאפשר לגוף האדם להטמיע את המרכיבים ולהפיק מהם את המיטב.
לצורך כך חברתי למפעל המייצר תוספי מזון באיכות רפואית ופיתחתי פורמולות ייחודיות אשר קיבלו אישור של משרד הבריאות תחת השם  הצמחים של חגית.

מצרפיות המרכיבים בפורמולות של המוצרים האלו הם פרי חשיבה תזונתית והוליסטית. ניסיוני הרב כמטפלת מאפשר לי ליצור את הסינרגיה בין האדם לבין תוסף המזון הנכון לו אישית. יתרון זה מאפשר קבלת איכות מירבית מתוספי המזון.

עוד קטגוריות

חנות תוספי תזונה, תוספי תזונה מומלצים, תוספי תזונה וייעוץ מקצועיחנות תוספי תזונה אונליין, חנות מוצרי טבע ובריאות, חנות תוספי תל אביב, תוספי תזונה

מעוניינים לקבל ייעוץ והתאמה אישית בנושא תזונה  ותוספי מזון ? נא צרו קשר כאן

 

Print Friendly, PDF & Email
שתף
שנדבר? דילוג לתוכן