תוספי תזונה
תוספי תזונה חכמים
אוקטובר 24, 2013
קישורים לסרטונים
קישורים לסרטונים
אוקטובר 24, 2013

גוף ונפש

גוף ונפש

גוף ונפש

גוף ונפש

רפואה סינית מאחדת את כל היבטים של גוף ונפש לרפואה אחת. החלוקה לחמשת התדרים יוצרת את החיבור של כל אחד מהם לרגש, לתכונות נפש, להרגלים ולחולשות גופניות. התמיכה הברורה באלמנט החולשה של האדם מחזקת את המקטע הגופני בו מתבטאת החולשה, כמו כן היא יוצרת תמיכה לנקודות החולשה הנפשית המקושרות לאותו האלמנט.

בדרך חשיבה זו לא נוצרת הפרדה בין רפואת גוף לרפואת נפש והיא כולה נכללת מתוך הסתכלות של רפואה סינית מסורתית כרפואה שלמה כוללת ומקיפה של כל מרכיבי האדם. גוף ונפש הינה צורת הסתכלות הוליסטית שמשמעותה ראייה כוללת ומקיפה אשר מקפידה של המרכיבים יפעלו בהרמוניה ובאיזון מושלם.

ישנה השפעה רבה של הנפש ובריאותה על הבריאות הכללית. אלמנטים כגון רגשות, מחשבות, אמונות, דעות, דפוסי התנהגות, משברים, לחצים בעבודה ובבית, מתח בכל תחומי החיים הם אלו המשפיעים השפעה דומיננטית ביותר על בריאות הגוף וחוסנו, תפקוד מערכות גוף רבות כגון מערכת עיכול, מערכת חיסון ותפקודו ההרמוני של הגוף. רגשות והתנהגויות המשפיעות בצורה דומיננטית על השילוב בין גוף ונפש הם צער, דיכאון, פחד, פאניקה, עצב, אובדן, חוסר ביטחון עצמי, טראומה, חוסר אהבה, חוסר באהבה עצמית, חוסר הערכה, התעללות רגשית. כל אלו ורבים אחרים גורמים לירידה בתפקודי בריאות ולעיתים גורמים למחלות קשות.
מצד שני רגשות והתנהגויות חיוביות כגון שמחה, צחוק, אהבה, ביטחון, תקווה, ריקוד, שירה, חלומות, הערכה עצמית, אהבה, הם כלי עבודה שבהם משתמשים בריפוי גוף נפש בכדי לגייס את כוחות הריפוי העצמיים של האדם.

עם הקידמה והתפתחות שיטות מערביות מתקדמות נוצרו שיטות חדשות וממוקדות לטיפולים בגוף ולטיפולים בנפש. לאחר מספר עשורים שבהם חלה התפתחות חיובית בכיוונים אלו נוצרו שיטות חדשות, אשר נבנו ושוכללו בעיקר על סמך נקודות  שבהן לטיפולים המקובלים לא היה פתרון אפקטיבי.
שיטת טיפול ייחודית שפותחה ע"י ברנדון בייס Brandon Bays נקראת המסע. זוהי דרך המשלבת דמיון מודרך ככלי עזר לריפוי שיקום ותמיכה בבעיות פיזיות ונפשיות, זאת על מנת ליצור ריפוי מתוך תהליך טבעי וזורם. תהליך זה של המסע עובד ברובד של גוף נפש על מנת לשפר את חיי המטופל.
המסע האישי של ברנדון בייס הוא שהביא אותה לגילוי האהבה ללא תנאי, השלווה חסרת הגבולות, הנוכחות החיה שבתוכה הם שגרמו לה להעמיק בתהליך שעברה וליצור גישה חדשה ומהפכנית של ריפוי טבעי אשר תהיה נגישה לכולם.
מאות אלפי אנשים ברחבי העולם נעזרו בשיטת המסע כדי להתעורר אל היכולת האינסופית שלהם ולשחרר את עצמם מחסימות רגשיות וממחלות כרוניות.

הטכניקות שבהן משתמשת חגית שחף לתמיכה בתהליכי ריפוי גוף ונפש המבוססות על נסיונה הרב והכשרה מעמיקה בכל אחד מהנושאים שהם :

רפואה סינית

דיקור

הילינג

* דמיון מודרך גם בשיטת המסע

*צמחים ותוספי תזונה ייחודיים

הטיפול יכול לכלול אחד או יותר מהשיטות המפורטות, כל זאת לאחר איבחון אישי

מעוניינים לפתור בעיות גוף נפש בעזרת טיפול בשיטת המסע נא צורו קשר כאן

Print Friendly, PDF & Email
שתף
הויטמינים של חגית עובדים בצורה יעילה איכותיים מאוד והשרות של חגית מקצועי מאוד ואיכותי
אבי קדמי
אבי קדמי
10:47 19 Jan 21
בגלל המקצועיות.
בגלל הניסיון.
בגלל האיכות.
וגם בגלל השירות
(-:
Mikiy Porat
Mikiy Porat
18:47 12 Oct 20
איזה כיף שיש מקצוענים כמו חגית!
אני ממליץ על התוספי תזונה נבחרות שהיא מציעה .
אריק סלע
אריק סלע
19:41 13 Feb 20
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב ברפואה סינית. חשוב לי גם להגיד שהשירות שהיא נותנת הוא נפלא. 👍
Denis Tseitlin
Denis Tseitlin
15:31 18 Jan 20
לחגית יש מוצרים מעולים, ממוקדים ויעילים! - במיוחד התחברתי תוספי התזונה החכמים . https://www.hagits.com/product-category/%d7%aa%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%99-%d7%aa%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%97%d7%9b%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%99%d7%99%d7%97%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%a6%d7%9e%d7%97/
Uri Vered
Uri Vered
10:16 08 Dec 19
חגית שחף אדם נפלא, גם כמטפלת היא מצויינת אם ברפואה סינית ואם בשיטות אחרות שהיא שולטת בהן.
חגית שחף בעלת ידע עצום בכל תחומי הרפואה (גם קונבנציונלית וגם משלימה), גם הפורמולות שהיא מייצרת מאוד אפקטיביות, באופן אישי אני מסתייעת בה רבות ובזכות כך זוכה לשמירה על בריאות טובה.
אני מטופלת על ידי תמרה, וצמחי המרפא של חגית החליפו בהצלחה רבה את הטיפול הקונבנציונלי בו הייתי מטופלת, תודה רבה בהערכה רבה!
Anat Aderet
Anat Aderet
09:50 16 Oct 19
שירות נפלא. אנשים מהממים.
Barak R. Shaked
Barak R. Shaked
12:46 05 Aug 19
חגית מקצועית מאוד ובעלת ידע רב בצמחים, רפואה משלימה בכלל ורפואה סינית. כמטפלת בעצמי ברפואה משלימה אני ממליצה מאוד על הפורמולות של חגית. הבן שלי הפסיק להרטיב אחרי שנים לאחר ששום דבר לא עזר, מטופלים עם בעיות אוטואימוניות, כאבים ובעיות הורמונליות חוו שינוי משמעותי לאחר לקיחת פורמולות של חגית.
תמרה גולדמן
תמרה גולדמן
15:05 24 Apr 19
חגית מקצועית ,עניינית,הגונה.פתרה בעיות רפואיות שלא נפתרו במשך שנים! בכל עת היא עוזרת, בכל בעיה קטנה וגדולה לקטנטנים,נוער ומבוגרים- לה הפתרונות.
ממליצה בחום על חגית פורצת דרך ,יש לה ראייה רחבה ומעמיקה בתחומה.
.
אתי ברקוביץ
אתי ברקוביץ
16:22 20 Mar 19
חגית עוזרת לכלב שלנו עם חרדות קשות עם שילוב מנצח של צמחי מרפא ושמן פסיפלורה.
ממליצה בחום ובאהבה כי היא יודעת מה היא עושה.
💙🙏🏼
Netta Koren
Netta Koren
18:49 26 Nov 18
הגעתי במצב לא טוב אם מדדים מעבר לסקלה תודה רבה על העזרה וטיפול הקשוב.
בזכותך אני מרגיש הרבה יותר טוב.
Ziv Barb
Ziv Barb
15:06 06 Aug 18
js_loader
Call Now Button